ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie 0:0 Granit Koczała

Zegar

Aktualności

Wygrana w Derbach-dopisujemy Ważne trzy punkty!!!

• autor: admintuch, 2016-04-11 18:14

W swoim drugim meczu ligowym, nasz zespół po raz pierwszy w tej rundzie zagrał na własnym boisku i pokonał po bramce Tomasza Kupczyk w 75 minucie Arkonie Pomysk Wielki 1:0(0:0). Jak na małe derby przystało mecz obfitował w twardą grę i walka toczyła się o każdy metr boiska. W meczu tym sędzia pokazał 6 żółtych kartek( dla Myśliwca dwie) i cztery dla Arkoni plus dwie czerwone również dla przyjezdnych, który mecz kończyli w dziewięciu. Mimo osłabienia przyjezdni postawili trudne warunki naszych chłopakom, z drugiej strony przy tylko nieco lepszej skuteczności w pierwszej połowie nasz zespół mógł schodzić do szatni z trzy bramkowym nadbagażem, niestety dobrych sytuacji strzeleckich nie wykorzystał Tomasz Kupczyk i Paweł Penkowski. Na szczęście to minimum wykonane zostało w drugiej połowie i nasz zespół zdobył "ważne" trzy punkty, chociaż walka toczyła się do samego końca i za taką postawę trzeba pochwalić zespół gości, który grą z kontry mocno komplikował nam grę.

Spodziewałem się trudnej walki o punkty i tak też było, przy absencji Kamila najbardziej obawiałem się prawej strony, ale zarówno Mati, Wojtek jak i Erni wywiązali się z zadań im powierzonych. Musimy jeszcze dłużej utrzymywać się przy piłce i nasze akcje muszą być bardziej przemyślane, zbyt dużo piłek ze skrzydeł kierowanych jest do nikogo. Martwi też skuteczność, zawodnicy muszą być bardziej skoncentrowani pod bramką rywali, natomiast jeśli chodzi o blok defensywy wyglądało to przyzwoicie, kolejny mecz na zero z tyłu, i widać lesze zrozumienie bramkarza z ta formacją. W niedziele jedziemy do lidera naszych rozgrywek  i czeka nas ciężka przeprawa, po porażce w ostatniej kolejce ze Stegną Parchowo zespół z Cewic nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę, bo to może przekreślić ich szanse na awans. My natomiast  mamy swoje ambicje i musimy się zrewanżować za jesienną porażkę u nas.