GKS Myśliwiec Tuchomie - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Granit Koczała - GTS Czarna Dąbrówka
GKS Kołczygłowy - Arkonia Pomysk Wielki
Magic Niezabyszewo - Leśnik Cewice
Victoria Dąbrówka - LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
KS „ Grom” Nakla - Dolina - Speranda Gałąznia Wielka
SSPN Malczkowo - Stegna Parchowo
LKS Łebunia - ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie

ROLMAT GKS Myśliwiec TuchomieGranit Koczała
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie 0:0 Granit Koczała
2016-05-29, 13:00:00

W Niedzielę Wszyscy Pomagamy Rafałowi, Musisz Być z Nami!

• autor: admintuch, 2016-04-06 10:25

W najbliższą niedziele inauguracja rundy wiosennej sezonu 2015/2016 w Tuchomiu,  nasz zespół ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie zagra o punkty z Arkonią Pomysk Wielki, będzie to szczególny dzień dla naszego klubu, i to nie tylko ze względów czysto piłkarskich, ale inicjatywy pomocy naszemu wychowankowi Rafałowi, który zmaga się z białaczką. Na ten dzień zaplanowano zbiórkę pieniędzy, a w przerwie meczu odbędzie się licytacja, z której dochód w całości przekazany zostanie na leczenie dla Rafała. Po meczu ZS w Tuchomiu organizuje bieg charytatywny na terenach przy szkolnych. Wszyscy łączymy się aby pomóc Rafałowi i jego rodzicom w tej trudnej sytuacji.

Jesteśmy już gotowi na licytację, mamy na prawdę sporo wartościowych rzeczy związanych z piłką nożna. Tak jak już wcześniej pisaliśmy oryginalna koszulka z podpisami wszystkich zawodników Arki Gdynia, szaliki Reprezentacji Polski, Lechii, Arki, Myśliwca, oryginalne spodenki Reprezentacji Polski, publikacje wydane na 70 lecie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej itp.. Ale to nie wszystko, rodzice naszych zawodników, oraz Stowarzyszenie Miłośnicy Gminy Tuchomie, na ta okoliczność upieką kilka rodzajów ciasta i rogali, które będzie można nabyć w trakcie meczu, za symboliczną opłatębędzie też okazja do zakupu gorącej kawy oraz zjedzenia kiełbaski prosto z grila. Dochód z licytacji, sprzedaży posiłków, i napojów, oraz biegu w całości zostanie przekazany na pomoc dla Rafała.

Pomoc w licytacji zaoferował tez GOK Tuchomie, Gmina Tuchomie, Miłośnicy Gminy Tuchomie,Pomorski Związek Piłki Nożnej, i rodzice wychowanków. Musicie pamiętać, że każda pomoc jest nie zbędna, dla tego już dzisiaj zapraszamy Was do czynnego uczestnictwa w licytacji i biegu dla Rafała. Pamiętajcie 10 kwietnia Wszyscy Pomagamy.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dolina - Speranda Gałąznia Wielka 1:1 SSPN Malczkowo
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo 2:0 KS „ Grom” Nakla