login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
GKS Myśliwiec Tuchomie - strona nieoficjalna
Aktualności:
2016-09-18
III Kolejka SKO Junior Młodszy
2016-08-17
Plan zajęć Juniorów
2016-08-17
Terminy Badań Lekarskich dla Juniorów
Wyniki ostatniej kolejki:
Dolina - Speranda Gałąznia Wielka - SSPN Malczkowo
1:1
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo - KS „ Grom” Nakla
2:0
Leśnik Cewice - Victoria Dąbrówka
7:1
Arkonia Pomysk Wielki - Magic Niezabyszewo
3:0
GTS Czarna Dąbrówka - GKS Kołczygłowy
4:2
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie - Granit Koczała
0:0
Stegna Parchowo - LKS Łebunia
3:5
Menu główne
Strona główna
Aktualności
GALERIA
KONTAKT
TRENERZY
Archiwum
O KLUBIE
Historia Klubu
Zarząd Klubu
Gmina Tuchomie
Członkowie Klubu
SENIOR (ROLMAT)
Kadra
Tabele ligowe
Terminarz
Statystyki
Statystyki Drużyny
JUNIOR B (WIRAX)
Kadra
Tabele ligowe
Terminarz
Statystyki
Statystyki Drużyny
Uwaga Informacje
JUNIOR C (STAKOM Ecopartner)
Kadra
Tabele ligowe
Terminarz
UWAGA-Informacje
JUNIOR E(DAN-CAR)
Kadra
Tabele Ligowe
Terminarz
Statystyki
Przyjazne Linki
Forum - Seniorzy
PomorskiFutbol
www.pomorski-zpn.pl
www.sport.tuchomie.pl
Urząd Gminy Tuchomie
Najlepsi typerzy
Zaloguj się, aby typować.
Lp.
Osoba
Pkt.
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 24
Granit Koczała
-
GTS Czarna Dąbrówka
GKS Kołczygłowy
-
Arkonia Pomysk Wielki
Magic Niezabyszewo
-
Leśnik Cewice
Victoria Dąbrówka
-
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
KS „ Grom” Nakla
-
Dolina - Speranda Gałąznia Wielka
SSPN Malczkowo
-
Stegna Parchowo
LKS Łebunia
-
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
Ostatnie spotkanie
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
0:0
Granit Koczała
2016-05-29, 13:00:00
Zegar
Terminarz
Rozgrywki Ligowe
Kol.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Relacja
1
2015-08-22
Granit Koczała
0:2
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
1
2015-08-22
LKS Łebunia
3:3
Leśnik Cewice
zobacz ›
1
2015-08-23
Victoria Dąbrówka
1:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
1
2015-08-23
Magic Niezabyszewo
6:0
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
1
2015-08-23
GKS Kołczygłowy
2:0
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
1
2015-08-23
Stegna Parchowo
3:4
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
1
2015-08-23
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
1:2
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
2
2015-08-29
SSPN Malczkowo
0:0
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
2
2015-08-30
Arkonia Pomysk Wielki
1:0
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
2
2015-08-30
Leśnik Cewice
6:1
Stegna Parchowo
zobacz ›
2
2015-08-30
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
3:1
LKS Łebunia
zobacz ›
2
2015-08-30
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
3:0
Granit Koczała
zobacz ›
2
2015-08-30
KS „ Grom” Nakla
4:5
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
2
2015-08-30
Victoria Dąbrówka
4:0
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
3
2015-09-05
LKS Łebunia
0:3
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
3
2015-09-05
GTS Czarna Dąbrówka
0:1
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
3
2015-09-06
Magic Niezabyszewo
6:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
3
2015-09-06
GKS Kołczygłowy
1:6
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
3
2015-09-06
Granit Koczała
6:1
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
3
2015-09-06
Stegna Parchowo
8:0
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
3
2015-09-06
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
1:3
Leśnik Cewice
zobacz ›
4
2015-09-12
SSPN Malczkowo
0:3
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
4
2015-09-13
Leśnik Cewice
5:0
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
4
2015-09-13
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
0:2
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
4
2015-09-13
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
2:2
Stegna Parchowo
zobacz ›
4
2015-09-13
KS „ Grom” Nakla
0:2
LKS Łebunia
zobacz ›
4
2015-09-13
Victoria Dąbrówka
1:1
Granit Koczała
zobacz ›
4
2015-09-13
Magic Niezabyszewo
2:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
5
2015-09-19
LKS Łebunia
3:2
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
5
2015-09-20
GKS Kołczygłowy
5:0
SSPN Malczkowo
zobacz ›
5
2015-09-20
Granit Koczała
2:1
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
5
2015-09-20
Stegna Parchowo
3:1
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
5
2015-09-20
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
2:1
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
5
2015-09-20
GTS Czarna Dąbrówka
5:0
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
5
2015-09-20
Arkonia Pomysk Wielki
4:2
Leśnik Cewice
zobacz ›
6
2015-09-26
SSPN Malczkowo
1:4
Leśnik Cewice
zobacz ›
6
2015-09-27
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
1:3
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
6
2015-09-27
KS „ Grom” Nakla
1:4
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
6
2015-09-27
Victoria Dąbrówka
1:2
Stegna Parchowo
zobacz ›
6
2015-09-27
Magic Niezabyszewo
0:3
LKS Łebunia
zobacz ›
6
2015-09-27
GKS Kołczygłowy
1:2
Granit Koczała
zobacz ›
6
2015-09-27
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
3:3
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
7
2015-10-03
LKS Łebunia
4:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
7
2015-10-04
Stegna Parchowo
2:0
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
7
2015-10-04
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
3:0
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
7
2015-10-04
GTS Czarna Dąbrówka
5:0
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
7
2015-10-04
Arkonia Pomysk Wielki
2:0
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
7
2015-10-04
Leśnik Cewice
7:0
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
7
2015-10-04
Granit Koczała
5:0
SSPN Malczkowo
zobacz ›
8
2015-10-10
SSPN Malczkowo
3:3
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
8
2015-10-11
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
1:2
Leśnik Cewice
zobacz ›
8
2015-10-11
Victoria Dąbrówka
1:3
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
8
2015-10-11
Magic Niezabyszewo
0:1
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
8
2015-10-11
GKS Kołczygłowy
0:1
Stegna Parchowo
zobacz ›
8
2015-10-11
Granit Koczała
2:0
LKS Łebunia
zobacz ›
8
2015-10-11
KS „ Grom” Nakla
0:0
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
9
2015-10-18
Stegna Parchowo
4:1
Granit Koczała
zobacz ›
9
2015-10-18
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
1:0
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
9
2015-10-18
GTS Czarna Dąbrówka
2:1
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
9
2015-10-18
Arkonia Pomysk Wielki
4:2
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
9
2015-10-18
Leśnik Cewice
13:2
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
9
2015-10-18
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
3:2
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
9
2015-10-18
LKS Łebunia
2:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
10
2015-10-25
SSPN Malczkowo
0:5
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
10
2015-10-25
KS „ Grom” Nakla
1:0
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
10
2015-10-25
Victoria Dąbrówka
3:5
Leśnik Cewice
zobacz ›
10
2015-10-25
Magic Niezabyszewo
3:4
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
10
2015-10-25
GKS Kołczygłowy
3:2
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
10
2015-10-25
Granit Koczała
3:4
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
10
2015-10-25
LKS Łebunia
2:1
Stegna Parchowo
zobacz ›
11
2015-10-28
Leśnik Cewice
6:2
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
11
2015-10-28
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
0:2
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
11
2015-10-31
Stegna Parchowo
9:0
SSPN Malczkowo
zobacz ›
11
2015-10-31
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
1:3
LKS Łebunia
zobacz ›
11
2015-10-31
Arkonia Pomysk Wielki
2:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
11
2015-10-31
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
10:2
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
11
2015-11-11
GTS Czarna Dąbrówka
Granit Koczała
13:30
12
2015-11-08
SSPN Malczkowo
5:0
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
12
2015-11-08
Magic Niezabyszewo
3:2
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
12
2015-11-08
GKS Kołczygłowy
0:3
Leśnik Cewice
zobacz ›
12
2015-11-08
Granit Koczała
4:2
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
12
2015-11-08
LKS Łebunia
2:1
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
12
2015-11-08
Stegna Parchowo
4:1
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
12
2015-11-08
Victoria Dąbrówka
0:2
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
13
2015-11-15
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
2:0
SSPN Malczkowo
zobacz ›
13
2015-11-15
GTS Czarna Dąbrówka
0:3
Stegna Parchowo
zobacz ›
13
2015-11-15
Arkonia Pomysk Wielki
2:0
LKS Łebunia
zobacz ›
13
2015-11-15
Leśnik Cewice
8:1
Granit Koczała
zobacz ›
13
2015-11-15
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
0:3
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
13
2015-11-15
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
5:3
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
13
2015-11-15
KS „ Grom” Nakla
3:0
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
14
2016-03-30
Leśnik Cewice
3:2
LKS Łebunia
zobacz ›
14
2016-04-02
SSPN Malczkowo
2:6
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
14
2016-04-03
KS „ Grom” Nakla
0:2
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
14
2016-04-03
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
3:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
14
2016-04-03
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
3:2
Granit Koczała
zobacz ›
14
2016-04-03
Arkonia Pomysk Wielki
1:3
Stegna Parchowo
zobacz ›
14
2016-04-03
GTS Czarna Dąbrówka
1:0
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
15
2016-04-09
LKS Łebunia
6:0
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
15
2016-04-09
Granit Koczała
0:1
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
15
2016-04-09
Magic Niezabyszewo
1:1
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
15
2016-04-10
GTS Czarna Dąbrówka
1:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
15
2016-04-10
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
1:0
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
15
2016-04-10
Stegna Parchowo
2:0
Leśnik Cewice
zobacz ›
15
2016-04-10
GKS Kołczygłowy
1:1
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
16
2016-04-16
SSPN Malczkowo
0:1
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
16
2016-04-17
Victoria Dąbrówka
3:4
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
16
2016-04-17
KS „ Grom” Nakla
2:1
Granit Koczała
zobacz ›
16
2016-04-17
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
2:0
LKS Łebunia
zobacz ›
16
2016-04-17
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
4:2
Stegna Parchowo
zobacz ›
16
2016-04-17
Leśnik Cewice
2:0
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
16
2016-04-17
Arkonia Pomysk Wielki
1:7
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
17
2016-04-23
LKS Łebunia
2:1
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
17
2016-04-23
Granit Koczała
2:1
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
17
2016-04-24
Arkonia Pomysk Wielki
0:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
17
2016-04-24
GTS Czarna Dąbrówka
1:0
Leśnik Cewice
zobacz ›
17
2016-04-24
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
3:1
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
17
2016-04-24
Stegna Parchowo
0:5
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
17
2016-04-24
GKS Kołczygłowy
3:0
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
18
2016-04-30
SSPN Malczkowo
1:0
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
18
2016-04-30
Magic Niezabyszewo
3:0
Granit Koczała
zobacz ›
18
2016-04-30
KS „ Grom” Nakla
3:2
Stegna Parchowo
zobacz ›
18
2016-05-01
Victoria Dąbrówka
2:7
LKS Łebunia
zobacz ›
18
2016-05-01
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
1:0
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
18
2016-05-01
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
1:2
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
18
2016-05-01
Leśnik Cewice
6:0
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
19
2016-05-07
LKS Łebunia
7:0
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
19
2016-05-07
Granit Koczała
2:4
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
19
2016-05-08
Arkonia Pomysk Wielki
8:1
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
zobacz ›
19
2016-05-08
Leśnik Cewice
8:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
19
2016-05-08
GTS Czarna Dąbrówka
0:1
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
19
2016-05-08
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
2:1
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
19
2016-05-08
Stegna Parchowo
6:1
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
20
2016-05-14
SSPN Malczkowo
2:1
Granit Koczała
zobacz ›
20
2016-05-14
Magic Niezabyszewo
3:2
Stegna Parchowo
zobacz ›
20
2016-05-14
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
0:2
Leśnik Cewice
zobacz ›
20
2016-05-15
GKS Kołczygłowy
2:3
LKS Łebunia
zobacz ›
20
2016-05-15
Victoria Dąbrówka
1:2
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
20
2016-05-15
KS „ Grom” Nakla
0:0
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
20
2016-05-15
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
1:0
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
21
2016-05-21
LKS Łebunia
3:0
Granit Koczała
zobacz ›
21
2016-05-22
Arkonia Pomysk Wielki
3:0
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
21
2016-05-22
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
5:2
SSPN Malczkowo
zobacz ›
21
2016-05-22
Leśnik Cewice
5:1
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
zobacz ›
21
2016-05-22
GTS Czarna Dąbrówka
7:1
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
21
2016-05-22
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
3:1
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
21
2016-05-22
Stegna Parchowo
7:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
22
2016-05-25
SSPN Malczkowo
3:2
LKS Łebunia
zobacz ›
22
2016-05-25
Granit Koczała
3:1
Stegna Parchowo
zobacz ›
22
2016-05-26
GKS Kołczygłowy
0:5
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
zobacz ›
22
2016-05-26
Magic Niezabyszewo
2:2
GTS Czarna Dąbrówka
zobacz ›
22
2016-05-26
Victoria Dąbrówka
0:5
Arkonia Pomysk Wielki
zobacz ›
22
2016-05-26
KS „ Grom” Nakla
2:2
Leśnik Cewice
zobacz ›
22
2016-05-26
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
14:00
23
2016-05-29
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
1:1
SSPN Malczkowo
zobacz ›
23
2016-05-29
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
2:0
KS „ Grom” Nakla
zobacz ›
23
2016-05-29
Leśnik Cewice
7:1
Victoria Dąbrówka
zobacz ›
23
2016-05-29
Arkonia Pomysk Wielki
3:0
Magic Niezabyszewo
zobacz ›
23
2016-05-29
GTS Czarna Dąbrówka
4:2
GKS Kołczygłowy
zobacz ›
23
2016-05-29
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
0:0
Granit Koczała
zobacz ›
23
2016-05-29
Stegna Parchowo
3:5
LKS Łebunia
zobacz ›
24
2016-06-04
Granit Koczała
GTS Czarna Dąbrówka
16:00
24
2016-06-04
Magic Niezabyszewo
Leśnik Cewice
17:00
24
2016-06-04
SSPN Malczkowo
Stegna Parchowo
17:00
24
2016-06-04
LKS Łebunia
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
17:00
24
2016-06-05
GKS Kołczygłowy
Arkonia Pomysk Wielki
14:00
24
2016-06-05
Victoria Dąbrówka
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
14:00
24
2016-06-05
KS „ Grom” Nakla
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
16:00
25
2016-06-12
KS „ Grom” Nakla
SSPN Malczkowo
16:00
25
2016-06-12
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
Magic Niezabyszewo
15:00
25
2016-06-12
Leśnik Cewice
GKS Kołczygłowy
13:30
25
2016-06-12
Arkonia Pomysk Wielki
Granit Koczała
15:00
25
2016-06-12
GTS Czarna Dąbrówka
LKS Łebunia
14:00
25
2016-06-12
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
Stegna Parchowo
13:00
25
2016-06-12
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
Victoria Dąbrówka
14:00
26
2016-06-19
SSPN Malczkowo
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
13:00
26
2016-06-19
Stegna Parchowo
GTS Czarna Dąbrówka
13:00
26
2016-06-19
LKS Łebunia
Arkonia Pomysk Wielki
13:00
26
2016-06-19
Granit Koczała
Leśnik Cewice
13:00
26
2016-06-19
GKS Kołczygłowy
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
13:00
26
2016-06-19
Magic Niezabyszewo
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
13:00
26
2016-06-19
Victoria Dąbrówka
KS „ Grom” Nakla
13:00
Reklama
Buttony
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Tabela ligowa
A-klasa » Słupsk II
1.
Leśnik Cewice
56
2.
LKS Łebunia
46
3.
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
43
4.
Arkonia Pomysk Wielki
42
5.
Dolina-Speranda Gałąznia Wielka
41
6.
Stegna Parchowo
40
7.
GTS Czarna Dąbrówka
40
8.
GKS Kołczygłowy
27
9.
Granit Koczała
26
10.
Magic Niezabyszewo
24
11.
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
23
12.
SSPN Malczkowo
20
13.
KS „ Grom” Nakla
16
14.
Victoria Dąbrówka
15
Logowanie
Zarejestruj się
Wyniki
Ostatnia kolejka 23
Dolina - Speranda Gałąznia Wielka
1:1
SSPN Malczkowo
LKS „Victoria/Brda II” Przechlewo
2:0
KS „ Grom” Nakla
Leśnik Cewice
7:1
Victoria Dąbrówka
Arkonia Pomysk Wielki
3:0
Magic Niezabyszewo
GTS Czarna Dąbrówka
4:2
GKS Kołczygłowy
ROLMAT GKS Myśliwiec Tuchomie
0:0
Granit Koczała
Stegna Parchowo
3:5
LKS Łebunia
Losowa galeria
II Tuchomie Junior CUP
Ładowanie...
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
90
, wczoraj:
171
ogółem:
1 601 792
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka